Strefa SPA – Hotel Everest

Czym byłby hotel bez miejsca, w którym można zrelaksować się po trudach podróży, zwiedzania czy rozmów biznesowych? Goście krainy Mistrza Twardowskiego odpoczną w doskonale wyposażonym SPA, skorzystają z przyjemnej kąpieli w jacuzzi lub wyjątkowego czasu w saunie, będą mogli także wziąć udział w zabiegach pielęgnacyjnych.

Pozwól nam o Ciebie zadbać!
Chcemy, by czas w SPA był dla Państwa jak najbardziej przyjemny, dlatego dokładamy wszelkich starań, by zaspokoić wszystkie Wasze potrzeby.  Pozostajemy do Waszej dyspozycji przez cały czas – pomagamy, wyjaśniamy i polecamy zabiegi, a przede wszystkim zdejmujemy Wam z ramion wszelkie troski. Po wizycie poczujecie się odprężeni i pełni energii, i z pewnością zechcecie odwiedzić nas znowu!

SAUNA

Trudno zliczyć wszystkie zalety sauny. Kilka minut w otoczeniu pary i ciało oczyszcza się z toksyn, poprawia się krążenie, a układ trawienny odzyskuje równowagę. Po wyjściu zauważycie, że skóra ma znacznie zdrowszy wygląd, a Wy czujecie się lepiej pod każdym względem. Dlaczego? Bo w czasie „kąpieli” mięśnie się rozluźniają, a stres znika, jakby nigdy go nie było.

JACUZZI

Jeśli chodzi o formy relaksu, kąpiel w jacuzzi jest zdecydowanie jedną z najprzyjemniejszych możliwości. To nie tylko rozkoszny hydromasaż, ale także poprawa krążenia, wyglądu skóry, a nawet sylwetki! W wannie czas spędza się
doskonale zarówno samemu, jak i w towarzystwie – przyjacielska, wesoła atmosfera tylko wzmocni relaksujące działanie bąbelków!

Gabinet kosmetyczny DIVA

W przyjaznej i miłej atmosferze oferujemy szeroki wachlarz zabiegów dostosowanych do potrzeb najbardziej wymagających klientów. Zapraszamy miłośników piękna do salonu, gdzie zadbamy o Państwa relaks.

Nasza oferta obejmuje:
– zabiegi pielęgnacyjne dłoni i stóp
– zabiegi pielęgnacyjne twarzy
– zabiegi na twarz z linii medycznej
– zabiegi anti-age
– przedłużanie i zagęszczanie rzęs
– pielęgnacja okolicy oka
– makijaż okolicznościowy.

Recepcja Hotelu Everest

ul. Żeromskiego 21
07-100 Węgrów
T: +48 25 792 64 16
E: biuro@everest-ikar.pl

Klub Everest

ul. Żeromskiego 21
07-100 Węgrów
T: +48 789 078 404
E: silownia@hotel-everest.pl

Skontaktuj się z nami …