O naszym programie

Program Aktywnego Wypoczynku i Zdrowego Odchudzania, wspomagany dietą strukturalną dr Bardadyna oraz polecany przez mistrzów sportu – to program stworzony z myślą o osobach, które chcą nauczyć się zdrowego odżywiania, lubią aktywność fizyczną, a do tego potrzebują zrzucić kilka kilogramów. Projekt ten to nie tylko szansa na zmniejszenie objętości ciała ale i edukacja jak zmienić styl życia poprzez skuteczną aktywność fizyczną , odnowę biologiczną i wspomaganie odpowiednim żywieniem.  Zbilansowana i niskokaloryczna dieta nie tylko pobudzi metabolizm ale doda energii bez względu na porę roku czy wiek.

W Restauracji i Hotelu Everest w Węgrowie, nad malowniczą rzeką Liwiec oderwiesz się od codzienności. U nas nauczysz się tego, co znaczy zdrowe odżywianie. 
W trzech posiłkach głównych i dwóch przekąskach zobaczysz jak łączyć produkty aby pobudzić swój organizm, a przy okazji sprawić, że kilogramy będą znikać same.

Nasz Program rekomendowany jest przez Polski Związek Kick-Boxingu. Kompozycją posiłków zajęła się dietetyczka Dorota Godzina – zawodowy i amatorski, wielokrotny Mistrz Świata, Europy i Polski w Kick-Boxingu.

Dla kogo przeznaczone są turnusy wypoczynkowo-odchudzające?

Program przygotowany przez Restaurację i Hotel Everest to propozycja zarówno dla osób borykających się z nadwagą, jak i dla tych z prawidłową masą ciała. To program dla wszystkich osób dbających o zdrowie i formę. Dla tych, którzy przez lata pracy zawodowej zapomnieli o swoim zdrowiu i prawdziwym wizerunku. I wreszcie dla tych,  którzy mogą znaleźć czas dla siebie, dla kobiet i mężczyzn.