Strefa SPA

Czym byłby hotel bez miejsca, w którym można zrelaksować się po trudach podróży, zwiedzania czy rozmów biznesowych? Goście krainy Mistrza Twardowskiego odpoczną w doskonale wyposażonym SPA, skorzystają z przyjemnej kąpieli w jacuzzi lub wyjątkowego czasu w saunie, będą mogli także wziąć udział w zabiegach pielęgnacyjnych.

Pozwól nam o Ciebie zadbać!
Chcemy, by czas w SPA był dla Państwa jak najbardziej przyjemny, dlatego dokładamy wszelkich starań, by zaspokoić wszystkie Wasze potrzeby.  Pozostajemy do Waszej dyspozycji przez cały czas – pomagamy, wyjaśniamy i polecamy zabiegi, a przede wszystkim zdejmujemy Wam z ramion wszelkie troski. Po wizycie poczujecie się odprężeni i pełni energii, i z pewnością zechcecie odwiedzić nas znowu!

Sauna

Trudno zliczyć wszystkie zalety sauny. Kilka minut w otoczeniu pary i ciało oczyszcza się z toksyn, poprawia się krążenie, a układ trawienny odzyskuje równowagę. 

Po wyjściu zauważycie, że skóra ma znacznie zdrowszy wygląd, a Wy czujecie się lepiej pod każdym względem. Dlaczego? Bo w czasie „kąpieli” mięśnie się rozluźniają, a stres znika, jakby nigdy go nie było.

DSC9635
DSC9619
previous arrow
next arrow

Jacuzzi

Jeśli chodzi o formy relaksu, kąpiel w jacuzzi jest zdecydowanie jedną z najprzyjemniejszych możliwości. To nie tylko rozkoszny hydromasaż, ale także poprawa krążenia, wyglądu skóry, a nawet sylwetki! W wannie czas spędza się doskonale zarówno samemu, jak i w towarzystwie – przyjacielska, wesoła atmosfera tylko wzmocni relaksujące działanie bąbelków!

_DSC5344
_DSC5237
_DSC5204
_DSC5198
_DSC5157
previous arrow
next arrow

Gabinet kosmetologiczny DIVA

W przyjaznej i miłej atmosferze oferujemy szeroki wachlarz zabiegów dostosowanych do potrzeb najbardziej wymagających klientów. Zapraszamy miłośników piękna do salonu, gdzie zadbamy o Państwa relaks.Pracujemy na profesjonalnych kosmetykach marki EMPIRE PHARME linie ACIDBOOST,MESOBOOST.Nasza oferta obejmuje:

 • zabiegi pielęgnacyjne dłoni i stóp
 • zabiegi pielęgnacyjne twarzy
  – mikrodermabrazja
  – kwasy AHA/BHA
  – mezoterapia bezigłowa
 • zabiegi na twarz z linii medycznej
  – C-Active
  – Melano Acid
  – Pimple Acid
 • zabiegi anti-age
  – mesoboost tha

Nowość!!!

 mezoterapia mikroigłowa